O mne

Som TAMIJA-kreativ, celá moja duša je v mojich dielach. Moja kreatívna tvorba, predstavivosť je v myšlienkach , ktorá sa odzrkadľuje na mojej tvorbe.

Odskúšané mám rôzne techniky v maľovaní, šití, hačkovaní. Skúsenosti v tvorbe som nadobudla praxou. Techniky kombinujem a tým vytvorím originálne dielo. Podľa obrazov a vecí, ktoré som vytvorila vyrábam veci na objednávku, v predajni mám vystavené svoje diela z ktorých s klientmi ďalej čerpáme námet na ich originálne dielo – rôzne obrazy šité na mieru.

Ak príde človek s umeleckým cítením a tvorivosťou, má možnosť v dielničke a pomocou mojej inšpirácie z galérie vytvoriť si svoje dielo.

Veľmi rada odovzdávam svoje skúsenosti kreatívnym dušiam. Keď človek vie odovzdávať tak aj dostáva spätnú väzbu v nových nápadoch.

Venujem sa deťom v tvorení v dielničkách a táboroch. Je to tiež uhoľ pohľadu detskými očami a veľmi ma to teší a posúva ďalej.

Ďakujem za dar, ktorý som od Pána Boha dostala do vienka, za silu a energiu. Ja som duša obchodu to mi povie môj manžel Misko.

Môj najmladší syn Šimonko je tiež veľmi kreatívny, naučil sa šiť, hačkovať, štrikovať, variť aj piecť – kreativitu tiež dostal do vienka.

Moje meno je Jana Takáčová. Kreatívnu dušu som dostala do vienka. Už ako dieťa som snívala o tom, ako sa raz budem venovať umeniu a svojimi dielkami robiť radosť aj iným. Ako nič v mojom živote, ani toto nebola jednoduchá cesta.

Môj životný sen sa naplnil 14.7.2017 otvorením obchodu TAMIJA kreativ.

Ak máte otázky napíšte mi :

    Theme: Overlay by Kaira © www.tamijakreativ.sk 2022